První postupová soutěž - okrsek

12.05.2012 13:00

Chyňava - okrsek

Tak je to tady, sezóna začíná okrskem. Letos kvůli časomíře se koná okrsek odpoledne, od 13hod v bývalých kasárnách v Chyňavě. Ženských družstev je poskrovnu, jen dvě - my a chyňavská děvčata. Začátek patří běhu na 100m překážek. Za nás jako první nastupuje Vendy, po výstřelu skáče přes překážku, bere rotky a už se žene na kladinu na jejímž konci je rozhazuje, spojuje céčka k sobě a už přibíhá k rozdělovači, tady jí padá koncovka, při návratu pro koncovku si ještě překontroluje spojení na rozdělovač, poté připojuje proudnici a vbíhá do cíle. Čas 31,38s se nakonec škrtá, jako nejhorší. Jako druhá nastupuje Andy, ta se v podstatě mihla na trati, její čas 22,68s, byl náš nejlepší, třetí se na start postavila Eliška, běh na 100m se jí podařil a čas 25,69s se počítal, stejně jako poslední naší běžkyně Zuzky 22,79s. Dva časy 22s a jeden  25s stačily k tomu, abychom chyňavská děvčata porazily hodně těsným výsledkem.

Útok se běžel ve složení - proudy: Andy, Zuzka, troják: Vendy, béčka: Eliška, stroj: Míša, savce: Jana, koš: Miren. Čas 22,94s na nástřikové terče je opravdu luxusní. I útok jsme vyhrály a v součtu bodů 2 jsme zvítězily.

Pokud nám bude  zítra štěstí přát, tak jsme letos vykročily tou správnou nohou.