Okrskové kolo PS Chyňava

25.05.2013 13:00

Okrskové kolo v Chyňavě

Letošní Okrsek byl zahájen v odpoledních hodinách z důvodu konání akcí k Mezinárodnímu dni dětí.

Ze ženských družstev se zúčastnily SDH Chyňava, Malé Přílepy a Malé Přílepy Modré. Jana vylosovalaposlední, třetí startovní číslo.Tradičně se nejprve běželo 100m překážkového běhu. Za nás jako první běžela Vendula, její čas byl 24,16s, Andrea, která běžela po ní, dosáhla času 23,03s .Následovala Zuzka s časem 22,72s, naši čtveřici uzavírala Eliška, která po nešťastném nespojení koncovek céček, dosáhla času 33,75s. Náš čas v součtu 3 nejrychlejších byl 69,91s. Po stovkách jsme obsadily hezké 2 místo, těsně za chyňavskými ženami, které dosáhly času 68,78s. Na útok se naše děvčata postavila ve složení koš - Miren, savce - Jana, stroj - Míša, béčka - Irča, troják - Vendy, proudy Andy a Eliška. V útoku za to naše holky vzaly a s časem 34,08s na nástřikové terče s přehledem vyhrály. Druhá děvčaty z Chyňavy dosáhla času 35,84s. Poslední, jak na překážkovém běhu, tak na požárním útoku se umístily ženy z Malých Přílep

Do Okresního kola postupují všechna ženská družstva a tak se v Hořovicích zase potkáme