Praha Třebonice

03.05.2014 15:00

17. ročník Memoriálu Milana Bubníka

V Třebonicích na sportovním stadionu nás přivítalo nevlídné květnové počasí. Dnes poprvé za nás běží nová holčina, která bude běhat na Brdské lize místo Andrei. Andy za nás od letošního roku BL běhat nechce, pouze v nezbytném případě. Soutěže v rámci okrsku se budeme snažit pokrýt vlastními silami a na Bl vypomůže Míša Malcová.

Číslo 2. nám bylo příděleno podle pořadí, jak se družstva nahlašovala.

po výstřelu holky vyběhly, koš klapnul skvěle, také sání a stroj, zato rozdík - katastrofa sama, to se Vendy ještě nestalo - céčko od levého proudu nebylo dotočeno a při naplnění vodou se vytočilo a vylétlo, na béčku a rozdíku se navíc skříply gumičky a tak voda stříkala všude kolem. Vendy zavřela levé Míše proud a běžela pro odpojené céčko. S Irčou společně zapojily, Vendy pustila proud a proudařky v čase 31, 30s sestříkly. Ouha Míša odkulhává od nástřikové čáry. Zdroj kulhání? Natažený sval na levé noze. Naštěstí pro nás se na naši první soutěž přijela podívat i naše druhá proudařka Zuzka. Druhý útok tedy běží Zuzka, též je odběhnut skvěle a pro změnu klaplo všechno. Sestřeleno bylo v čase 21, 3és.

Oba útoky jsme měly bezkonkurenčně nejlepší a tedy získáváme i pohár za nejlepší útok. Spokojenost zavládla v našich řadách. 

Řepy                         32, 25s               27, 37s         2. místo

MPM                         31, 30s               21, 30s         1. místo

Třebonice                 42, 06s               69, 41s         4. místo

Dolní Měcholupy      31, 75s               67, 19s         3. místo

foto:  https://staramys.rajce.idnes.cz