Brdská liga, Líchovy

21.07.2013 11:00

Sedmé kolo BL - Líchovy

21. 7. ráno jsme se trousily ze stanů už od půl 6, v okolí štěkali psi, kokrhali kohouti a to se nedalo. Posnídali jsme česnečku, vyvětrali spacáky a stany.

Po desáté dorazila Andy s tím, že už je od rána tetou. Bráchovi Davidovi a jeho přítelkyni Gábině se narodila dcera Elenka.

Krátce po 11 hodině byl vyhlášen nástup. Dnes losuje Eliška a ten včerejší taneční dopink jí vedl šťastnou ruku. Po dlouhé době jdeme v polovině startovního pole, jako 18 družstvo. Ruce, která dnes losovala, připadlo dnes focení. Čas přípravy byl zkrácen na 4 minuty. Naše družstvo soutěžilo ve stejném složení jako včera, jen pravý proud dnes běžela Zuzka. Po výstřelu holky dobře vyběhly, Zuzka se údajně vracela pro céčko a nedoběhla, ještě se otočila a chtěla popotáhnout, špatně zasedla a ve finále jí vylétla proudnice z ruky. Míša ubrala, Vendy okamžitě vyběhla a pomohla Zuzce chytit hadici, dotáhnout, pak ještě Zuzka prostříkla 2 - 3s. Náš výsledný čas je ostudný - 32,96s. Nezbývá než čekat co ostatní ženská družstva. Hned po nás dostává Sloup N, Chotilsko tradičně dobře, tedy 18s a něco, děvčata z Hrachova nenastříkala, takže N a poslední Tomice sestříkly v čase 29, 62s a odsunuly nás na nepostupové 7. místo. Zuzka se šla vybrečet do stanu a dlouhou dobu se neobjevovala. Každý se se svým neúspěchem musí nějakým způsobem vyrovnat. Škoda holky si toto kolo proukaučovaly samy.

Dosažené časy v základním kole

Zalužany              17, 69s

Petrovice              18, 32s

Líchovy                 20, 21s

Nová Ves p. Pleší 23, 82s

Radětice               49, 76s

MPM                     32, 96s

Sloup                    N

Chotilsko              18, 36s

Hrachov                N

Tomice                 29,62s

foto:

https://staramys.rajce.idnes.cz