Brdská liga - Kojetín

18.08.2013 11:00

10. kolo Brdské ligy - Kojetin , Petrovice

Ráno nás probudilo sluníčko a hekající tenisté.

Pomalu jsme opouštěly stany, snídaly, provedly ranní očistu a v pohodlí našich kempinkových židliček čekali na příjezd soutěžních družstev. Zkrátka, dnes jsme byly na místě první.

V 10 hodin se holky daly do přemlouvání stroje, aby se sundal sám z vleku i Andy se zaangažovala, ale s mašinou to nehnulo, tak jsme museli přiložit ruku k dílu všichni.

Úderem 11, 15hod byl vyhlášen nástup. Dnes losuje Vendy a opět výborně, máme čas, jdeme jako 22. Těsně před nástupem našich Modrých na plato č. 2 dorazil náš marod Irča v těsném závěsu s Myšákem. Výsledný čas základního kola 19, 23s. nás posunul na 3. místo. Do rozstřelu jdeme se šestou Novou Vsí pod Pleší. Náš čas 19, 15s znamená postup do dalších bojů. Soupeřky skončily v čase lehce nad 22s. Za další soupeřky nám čas určil děvčata ze Zalužan, která postupavala z prvního místa. Sloupecké se utkaly s Radětickými. Radětická děvčata měla zádrhel a postupují Sloupecké. Zalužany jsme porazily časem 18, 72s, když zalužanské měly jen jen trochu nad 19s. Letos jdeme poprvé do finále, soupeřkami jsou domácí, petrovické ženy. Po výstřelu dala Míša hned vodu a ta šla do našeho stroje nepatrně dřív než petrovickým, dle naší teorie Zuzka už prostě nemohla,  Vendy musela nechat rozdělovač nahoře víc, protože v Zuzky céčku se motalo béčko a  Zuza nedoběhla na čáru nástřiku. Náš konečný čas je i tak velmi pěkný 20, 04s. Petrovice vyhrály časem 19, 08s

Dnešní Janino přání: dnes prostě chci, jsme vrchovatě splnily.