Brdská liga Buková - Věšín

17.08.2013 13:00

9. kolo Brdské ligy, Buková - Věšín

Z Malých Přílep se dnes vyjíždělo dřív, protože Jana, coby členka Rady BL, musela na měření dráhy. Stan jsme si rozložily vlevo od komentátorského stanoviště.

Po nástupu se sešla Rada BL na jednání ohledně velikosti koberců kolem základen. Nakonec byly tyto dráhy pro soutěž uvolněny. Dnes je přítomno 26 družstev, z toho 9 ženských, tzn. velké finále. Za nás dnes běží béčka Karolína Římalová z Chotilska. Irča bude do konce BL ve stavu nemocných a na soutěžích jí bude muset vždy někdo zastoupit. Zítra za ní běží Eliška, Zuzka se vrátí o den dřív z dovolené a večer bude na nás čekat v Březnici a všichni pak budeme pokračovat dál do Petrovic na další kolo, které pořádá Kojetín.

 Na start se dnes postavily LP Andy, PP Eliška, troják Vendy, B Karolína, stroj Míša, savce Jana, koš Miren. Po výstřelu se holky rozběhly, všechno pospojovaly a už upalovaly k terčům. Jen co voda vlétla k druhému béčku, tak se rozpojily. Jarda začal volat na Míšu, aby otevřela kohout dozadu, Míša chvíli nechápala, ubrala a nakonec ten kohout otevřela. Vendy, Jana a Kája se snažily béčka spojit k sobě. Když bylo všechno spojeno, Míša kohout zavřela a už jde voda k proudům. Andy dobrý, Eliška stříká hodně vlevo, teprve po chvíli se srovnává. Čas máme opět úžasný 41, 54s.

Po vyhlášení výsledků jsme v Březnici naložily Zuzku a odjeli na hřiště do Petrovic. Na hřišti jsme postavili 4 stany. Míša s Jardou okupovali jeden, v dalším spaly Andy, Vendy a Miren, ve třetím spala Jana se Zuzkou a Eldou a Stará myš si vegetila ve stanu sama samotinká. Pod naším velkým modrým stanem jsme začali hodovat a povečeřeli jsme něco trochu ze zásob. Popili a zhodnotili dnešní soutěžní den. O půlnoci se holky zbláznily a že na poslední soutěž něco vymyslí. Protože už nemáme co ztratit, žádné družstvo nás už nepředběhne, tak poslední útok proběhne úplně jinak než ty dosavadní. Na platě si každá připraví svůj materiál a pak si holky vylosujou pozice..........nebo Vendy bude dělat savce, Andy koš, Eliška rozdík, Zuzka béčka, Jana s Miren proudy. A hned se daly do trénování. Jarda přeparkoval auto tak, aby svítilo na dráhu a plato, holky si to pěkně pospojovaly a vyběhly. Andy s Vendy si několikrát zkusily koš a zjistily,že to není žádná sranda. Někdy kolem 1 hodiny jsme se uložily ke spánku.

 

 pozor na sektor G3, tam je nebezpečno. Využijte sektor A1, případně A2 v krajním a nejnutnějším sektor A3

Časy základního kola

                                             LP                         PP

Petrovice                           17, 78                    17, 28

Vranovice                          49, 28                    54, 39

Chlum                               19, 26                    18, 81

Líchovy                             18, 29                    19, 28

Chotilsko                          17, 21                     20, 46

Sloup                                17, 18                    17, 82

MPM                                 40, 70                    41, 54

Radětice                           20, 68                    20, 36

Zalužany                          17, 79                    17, 50