BL - Chotilsko, fotbalové hřiště Prostřední lhota

13.07.2013 13:00

Chotilsko

Větší část našeho družstva vyjíždělo z Malých Přílep v 7, 30 hod, Irča s Myšákovou vyjížděly z Hořovic těsně před 10. Na místě jsme byly včas na přípravu prasátka na gril.

Po zaplacení startovného jsme vyplnily dotazníček a daly jsme odpočinek před, jak jsme očekávaly, náročným dnem, nocí a i následujícím dnem. Dnes běžíme ve složení: Miren, Jana, Míša, Irča, Vendy, Zuzka a Elda. Andy odpočívá, navštívil ji nějaký nepříjemný virus a tak fandí od stanu. Po slavnostním nástupu vylosovala Vendy č. 7. Děvčata už měla všechno připravené, tak si už jen rozebraly helmy, vzaly opasky, tretry a pomalu se přesouvaly k přípravnému platu. První tři ženská družstva dala časy 18 a 17 s, i my se stále zlepšujeme a náš výkon byl odměněm časem 19, 12s. Tento čas nás řadí na 4 .místo. Jdou po nás ještě 4 družstva žen, tak uvidíme. Dnes je 8 ženských družstev a tak je jen malé finále. Jana zatím nesundala dres, že by pověrčivost? Ve 14, 30 jsme se konečně dočkaly, letos poprvé jdeme do rozstřelů. Postupujeme ze 4 pozice a soupeřkami pro náš letošní první rozstřel jsou dnešní pořadatelky BL, holky z Chotilska. Po vzájemném pogratulování se děvčata staví na startovní čáru, všechno je Ok, výsledný čas Chotilska je 19, 02, když druhý proud byl pod 18s. Náš čas je na levém proudu 19,36s, pravý byl lehce rychlejší 18,91s. Do bojů o 3. místo nastupujem proti ženám z Líchov. Líchovské mají zádrhel na koši a toho využívají naše Modré k získání svého prvního poháru z Brdské ligy.

Výsledky základního kola: Zalužany               18, 83s

                                           Líchovy                18, 14s

                                           Chotilsko              17, 69s

                                           MPM                    19, 12s

                                           Nová Ves p. Pleší 20,....

                                           Sloup                    N

                                           Radětice               19, 63s

                                           Petrovice               23, 61s

Celkovými vítězkami se staly ženy ze Zalužan, které nám tímto hodně utekly v průběžném hodnocení BL. Zítra je taky den, může být líp.

 

foto z celého dvojkola na:  https://staramys.rajce.idnes.cz