2. kolo Brdské ligy, ČHJ Nalžovice, Kňovice

09.06.2013 11:00

2. kolo BL - Česká hasičská jednota, fotbalové hřiště Kňovice

Hřiště ve Kňovicích je moc hezké, stan jsme si postavili blízko občerstvovacího stánku. Losování se dnes ujala Míša. Sice se od příjezdu snažila tento úkol přenechat někomu ochotnějšímu, ale bohužel nikdo na sebe tu odpovědnost nechtěl vzít. Nakonec losovala Míša sama a vylosovala dobře : č. 18

Na dnešní brdskou ligu vyjelo naše družstvo ve složení: Miren, Jana, Míša, Irča, Vendy, Zuzka a Andy. Dnes byl poprvé, v tomto ročníku BL, podán protest a to SDH Starým Rožmitálem, za dva pokažené starty. První byl ulitý a druhý start byl po výstřelu odmávnut červený praporkem za to, že závodník stál na startovní čáře, což se považuje za přešlap.

Naše holky byly natěšené. Na přípravném platu vše klaplo a už jdeme na plato č. 2. Po startu holky vyběhly, Miren, dnes trochu nejistá na koši, se zasekla, sice na chvilku, ale zasekla, Míša dle plánu přidávala s lehkou rukou, protože hřiště ve Kňovicích je maličko do kopce, tak aby holky doběhly, Vendy pro změnu nedovřela pořádně levý proud a tak voda stříkala kolem rozdíku a levá proudařka, Andy, sice mířila přesně do středu, ale nějak těch 9 kilo nemohla sundat a tak se útok ukončil až po jejím nástřiku ve 21,27s. V základním kole končíme hluboko v poli poražených a to na předposledním místě.

Ve 14 hodin jsme uklidili stroj a nářadí na vlek a v pohodlí svých kempinkových židliček jsme pozorovaly rozstřely na kňovickém hřišti mezi šťastnějšími soupeři, kteří postoupili do bojů o lepší umístění.

1. Chotilsko                     18, 08s

2. Líchovy                        18, 48s

3. Radětice                      19, 09s

4. Sloup                           19, 82s

5. Zalužany                      19, 85s

6. Petrovice                      20, 68s

7. Malé Přílepy Modré     21, 27s

8. Nová Ves pod Pleší    22, 20s

toto jsou časy ze základního kola

My se následující týden budeme intenzivně věnovat tréninku na Oblastní kolo v Rakovníku, které se koná příští neděli.